Kurumsal

Biz Kimiz?

2011 yılından bu yana Avrasya Fuar Yapımcıları (AFYAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı, 2014 yılından bu yana TOBB Fuarcılık Meclisi Üyeliği ve Başkan yardımcılığı, 2022 yılından bu yana Ankara Ticaret Odası Meclis Üyeliği ve TÜRKİYE FUARCILIK SEKTÖRÜ DERNEKLER PLATFORMU Başkanlığını yürüten Kurucumuz Zeki Erdoğan liderliğinde 2008 yılında faaliyet göstermeye başladık ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde 40’tan fazla başarılı fuar ve organizasyona imza attık.

Profesyonel fuarcılık deneyimine sahip kadromuzla sektörde ilkleri, yenilikçi ve öncü bir rol üstlenerek gerçekleştirdik. Gıda, tarım, hayvancılık, eğitim, sanayi, yapı dekorasyon ve mobilya gibi çeşitli alanlarda fuarlar düzenleyerek katılımcılarımızın ulusal ve uluslararası pazarda öne çıkmalarını sağladık. Şimdi de yine alanında Ülkemizde bir ilk olan İÇ GÜVENLİK EKİPMANLARI FUARI’nın başarısına odaklanmış bulunmaktayız.

Ne Yaparız?

Expolink olarak, değişen teknoloji ve dijital dönüşüm trendlerini yakından takip eder ve bu bilgiyi, düzenlediğimiz fuar ve etkinliklere entegre ederiz. Yurt içi ve yurt dışında, yenilikçi fuarlar düzenleyerek katılımcıların yatırımlarını verimli sonuçlarla buluşturmayı hedefleriz. Ayrıca, fuarcılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kapsamlı altyapı ve destek hizmetleri sunmaktayız.

Kalite Standartlarımız

Her bir fuar ve organizasyonumuzu, katılımcıların ve ziyaretçilerin maksimum fayda sağlaması, uluslararası alanda rekabet edebilir etkinlikler sunması için yüksek standartlarda gerçekleştiririz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, fuarcılık alanında sürekli yenilikler getirmekte ve kalitemizi artırmak için çalışmaktayız.